بهترین خطوط هوایی سال 2018

بهترین خطوط هوایی سال 2018

هر ساله ایرلاین های مختلف جهان توسط سایت اسکای ترکس (Skytrax) مورد بررسی قرار می گیرد این بررسی معیارهای مختلفی دارد مانند تعداد پرواز ها و میزان رضایت مسافران. ایرلاین سنگاپور پس از 10 سال در سال 2018 توانست رتبه اول را به خود اختصاص دهد.

قطرایرویز چندین سال در رتبه نخست این لیست قرار داشت اما حالا سنگاپور توانست مجددا این رتبه را به خود اختصاص دهد این در حالی است که ایرلاین سنگاپور آخرین بار در سلا 2008 در این جایگاه قرار داشت و حالا قطرایرویز در رتبه دوم جای گرفته است.

خطوط هوایی

جایزه برترین ایرلاین 2018 تنها یکی از چهار جوایزی بود که سنگاپور با خود به خانه برد. سایر جوایزی که به این خط هوایی اختصاص یافت شامل بهترین ایرلاین در آسیا ، بهترین کلاس درجه یک و بهترین صندلی کلاس درجه یک می شود.

شرکت هواپیمایی سنگاپور متعلق به دولت سنگاپور است و دارای شرکت Temasek Holdings است که دارای 56 درصد سهام است.

سنگاپور ایرلاینز همچنین توانست جوایز بهترین ایرلاین در آسیا، بهترین کلاس درجه یک و بهترین صندلی کلاس درجه یک را به خود اختصاص دهد.

خطوط هوایی

خطوط هوایی قطر نیز در سالهای 2011،2012،2015 و 2017 همیشه در بالاترین جایگاه قرار داشته و هیچگاه دست خالی از این مراسم خارج نشده است. حالا این ایرلاین قطری جوایز بهترین کلاس تجاری ، بهترین ایرلاین در خاورمیانه و بهترین صندلی های کلاس تجاری را به خود اختصاص داد.

سایر خطوط هوایی قرار گرفته در لیست ده تایی برترین خطوط هوایی 2018 نیز بیشتر خطوط هوایی آسیایی و خاورمیانه هستند. سومین جایگاه به آنا آل نیپون ایرویز (ANA All Nippon Airways) ، چهارمی خطوط هوایی امارات ، پنجمی تایوان ایوا ایر و ششمی کاتای پسیفیک هنگ کنگ اختصاص یافت.

در این میان لوفتانزا تنها ایرلاین اروپایی بود که با قرار گرفتن در جایگاه هفتم در لیست ده ایرلاین برتر سال 2018 قرار گرفت.

ایرلاین های هاینان ( Hainan )، گارودا اندونزی ( Garuda Indonesia ) و تای ایرویز ( Thai Airways) به ترتیب در رده های هشتم، نهم و دهم قرار گرفتند.

بهترین غذاها در کدام ایرلاین ها سرو شده است ؟

  • درجه اقتصادی – تای ایرویز
  • درجه پیشرفته اقتصادی – ایروفلوت روسیه
  • تجاری – آسترین ایرلاین
  • فرست کلاس – ایرفرانس

بهترین صندلی ها در کدام ایرلاین ها قرار گرفته ؟

  • اقتصادی – ایرلاین ژاپن
  • پیشرفته اقتصادی – ایرنیوزیلند
  • تجاری- قطر ایرویز
  • فرست کلاس – سنگاپور ایرلاینز

ارسال نظر

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. همه فیلدها لازم هستند.