• تور خارجی

تهران  آذربایجان

تاریخ شروع تور:24 تیر 1397 تاریخ پایان تور: 31 مرداد 1397
نوع سفر:هوایی - BUTA مدت اقامت:4 شب و 5 روز

خدمات: رفت و برگشت با پرواز خارجی ( BUTA ) ،4 شب هتل ( صبحانه، ناهار، شام) ، ترانسفر فرودگاهی تا هتل و بالعکس، بیمه، لیدر ( ترانسفر)

پاسپورت با اعتبار 6ماه

جمهوری آذربایجان بزرگترین کشور قفقاز است که در شمال غربی ایران، درست کنار دریای خزر قرار گرفته است. این کشور از غرب با ارمنستان و ترکیه و از شمال با روسیه مرز مشترک زمینی دارد. دور تا دور این کشور توسط کوه ها احاطه شده اند. در این کشور هم نشانه هایی از امپراطوری باستانی متعلق به ایران قابل مشاهده است هم نشانه هایی از زندگی مدرن و امروزی. به طور کلی می توان گفت که در این کشور زندگی سنتی و مدرن را می توان به صورت همزمان کنار هم تجربه کرد. جاذبه های فراوان و زیبایی های این کشور باعث شده اند تا مسافران زیادی برای تعطیلات به آن جا سفر کنند. پدیده های طبیعی شگفت انگیزی چون گل فشان در نواحی خشک در کنار دهکده های دیدنی با چشم انداز کوهستان قفقاز، تضاد زیبایی را در جاذبه های گردشگری این کشور ایجاد کرده اند. اهالی مهمان نواز این کشور همواره مشتاق پذیرایی از گردشگران سراسر دنیا هستند. کشور جمهوری آذربایجان روز به روز بیشتر از گذشته مورد توجه گردشگران قرار می گیرد و به دلیل همجواری با ایرن نیز، برای گردشگران ایرانی یک مقصد محبوب به شمار می آید.

نام هتل درجه امکانات هتل
Atlant  (NABRAN) 12 هکتار هتل همراه با پارک آبی کودکان – بزرگسالان – پیست کارتینگ – بیلیارد – گیم نت- پارک کودکان – والیبال ساحلی  – فوتبال ساحلی – برنامه های شبانه شاد